یادداشت های یک ستاره

تا بهتر هست خوب کافی نیست
 
162
ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/٢٥ : توسط : ستاره

طرز دست دادن آدمها موقع سلام احوالپرسی میتونه نشون دهنده بخشی از شخصیت اونها باشه.مثلا زنهایی که محکم دست میدن در واقع مضطرب و فاقد اعتماد بنفس هستن و در مورد اقایان قضیه کاملا برعکسه یعنی دست دادن محکم نشان قدرت و اطمینانه.

اما این وسط یه عده هم هستن که اصلا دست نمیدن!حتی وقتی یک خانم محترمی براشون دست دراز میکنه مثل چی وایمیسن  نگاه میکنن و دست نمیدن.خوب این دسته بنظرم کمی مشکل عقلی دارن شاید!طرف با چه منطقی فکر میکنه که من با این همه ملاحت و ظرافت!!عاشق لمس کردن دستای اون مردک نکره نخراشیده هستم هان؟بحث شرعی یه طرف ولی شعورم خوب چیزیه ها!مثل این میمونه که جواب سلام ندی و روتو برگردونی.خب البته منم از رو نمیرم اینقدر صبر میکنم تا مجبور شه دست بده اینقدر هی بر بر نگاش میکنم که یعنی اصلا نمیفهمم چرا دست نمیدی!ولی دفعه بعد که ببینمش احتمالا حتی نگاش نمیکنم که یوقت چشمش به نامحرم نیفته.آخه شکل و شمایل و چشم و زبون و زندگیتم به آدم با خدا نمیخوره که بگم واسه این دست نمیدی!یعنی واقعا اینجور آدمها به خودشون شک دارن؟اگه مردی تو چشمام نگاه کن و آدم باش.

دزدی نکردن کسی که تو قل و زنجیره افتخار نداره مهم اینه که آب برات باشه و شنا نکنی!

 

 


 
161
ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/۸/۱٩ : توسط : ستاره

پنجشنبه گذشته روز بسیار خاطره انگیزی بود بعد از مدتها رستا دوست خوبم رو از نزدیک دیدم ساعت 6 عصر قرار داشتیم و بس که هردومون آن تایم بودیم بنده 6:30 رسیدم و رستا 6:40 ! همین جا به همه اعلام میکنم هر کی با من قرار گذاشت یه نیم ساعت یه ربع دیرتر بیاد جان مننیشخند شرح دیدارمون از زبان خودش

رستا همون دختر با احساس و با نمک توی وبلاگشه البته کمی شاداب تر از نوشته هاشه و من برای اولین بار از تکنولوژی قدردانی میکنم که سبب پیدا کردن دوستای خوبی برام شد. معمولا با تکنولوژی میونه ای ندارم و گاهی دلم میخواد جلوی سرعت پیشرفتش رو بگیرم بگم بسه دیگه تا همین قدر بسه!خصوصا وقتی توی یه جمع چند نفر سرشون رو کردن تو گوشیشون و بقیه رو به دسته صندلی هم حساب نمیکنن!اصلا از وقتی این موبایل کوفتی اومد عشق و عاشقی هم بی ارزش شد!زمان ما طرف 48 بار زنگ میزد تا شاید عشقش یه لحظه گوشی رو برداره فقط بگه بله این صداش رو بشنوه! هی روزگار..

 چند وقته این آهنگ افتاده تو سرم هی در حال زمزمه کردنشم

 

پ ن:دوستانی که تو یاهو منو اد کرده بودن یا ایمیل میدن آدرس جدید تو پروفایلم هست لطفا آدرس قبلی رو حذف کنید.