یادداشت های یک ستاره

تا بهتر هست خوب کافی نیست
 
110
ساعت ۱٢:٠٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۱/۱٢/۱۳ : توسط : ستاره

داریم خانه تکانی میکنیم و الان در مرحله ای هستیم که اتاق خودمان تکانده شده ولی دیگر کی حال دارد جمعش کند!ما واقعا یادمون نیست این وسایلی که الان اینطور پخش و پلا شده قبلا کجا جا داده بودیم؟البته یه کمد پارچه ای داشتیم که ای مرده شور ترکیب خودش و مخترعش را ببرد از پارسال تا به حال 59 بار رو سرم خراب شده و هی سرهمش کردیم و هی دوباره خراب شد!دفعه آخر که وا رفت کلا جل و پلاسش را پرت کردیم بیرون و سفارش یک رگال دادیم برای کیفها و مانتوها،تا حاضر بشود وضع ما شیر تو شیر خواهد بود.

بر اساس یک نظر سنجی که از ملت شریف ایران به عمل آمده برای صرفه جویی در دخل و خرج اکثریت فرموده اند که از آجیل و شیرینی،مسافرت،مهمانیها میزنیم اما درصد بسیار کمی عنوان داشتند که از خرید لباس و پوشاک میزنیم و این یعنی ما ملت حاضریم از خورد و خوراک ،مهمونی و دور هم بودن،تفریح و سفرمون بزنیم ولی سر و لباسمون شیک باشه!ایضا خودم هم از همه بدترو بی خودتر! ولی امسال قویا اصرار داریم بریم سفر و تا اونجایی که تونستیم از خرید پوشاک صرف نظر کردیم و همه زور خودمون رو زدیم تا الکی پول خرج نکنیم و کمی تا قسمتی موفق شدیم و فعلا فقط یک عدد کیف یک جفت کفش یک دانه روسری و یک راس مانتو خریدیم!بخدا دیگه هیچی نمیخرم قول میدم! بدبختانه مسیر خونه تا سر کار همش بازاره و آدم وسوسه میشه ولی ما هی به خودمون نهیب میزنیم که نخر ستاره احمق نباش جهان سومی رفتار نکن!شما هم هر از گاهی کامنت بگذارید و به ما تاکید کنید که نباید چیزی بخریم و سر قولمان باشیم.

پیوست 1:دقت کردین مانتوهای امسال چقدر عجیب غریبن؟من هر چی پرو کردم سه دور دور خودم پیچوندم آخرشم اشتباه پوشیده بودم!

پیوست 2:آخرین شاهکار بنده کوتاه کردن گیسوان مادرم بوده که بدون هیچ پیش زمینه ای درامر آرایش و پیرایش با موفقیت و با ابداع یک مدل من درآوردی انجام شد.این همه استعداد دارم نمیدونم چرا هیشکی منو کشف نمیکنه؟