یادداشت های یک ستاره

تا بهتر هست خوب کافی نیست
 
182
ساعت ٥:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/۳/٤ : توسط : ستاره

در لیست منتشر شده از ثروتمندان بریتانیایی،یک انگلیسی نروژی الاصل به نام جان فردریکسن در رتبه چهارم قرار دارد که عمده دارایی خود را از جنگ ایران و عراق به دست آورده.از جمله فعالیت های آقای جان که ثروتش بالغ بر 6/9 بیلیون پوند تخمین زده شده در صنایع فروش تانکرهای نفتی است.در واقع او با فروش بیش از 9/5 میلیارد دلار تانکر نفتی به دو کشور جنگ زده ایران و عراق تونست به لیست ثروتمندان جهان راه پیدا کند!

طومار افرادی که به خاطر جنگ ایران و عراق به این چنین ثروتهایی دست پیدا کردند بسیار دور و دراز است و البته تنها شامل افراد غیر ایرانی هم نیست و عزیزان هموطن دلبند زیادی از این راه نان خوردند.زمانی که این عده میلیون میلیون پول انباشته میکردند من و شما داشتیم موشک میخوردیم یا شاید دنبال کوپن میدویدیم.توی جبهه گروه گروه جوان رعنا ،شدن گوشت دم توپ و انگار نه انگار که آدم باشن زندگی داشته باشن آرزو داشته باشن عزیز باشن رفتن که زندگیشون رو فدای ارزشها!بکنن.یک عده هم به دنبال همین ارشها زن و بچه مردم رو با چوب و چماق له و لوله کردند که یا روسری یا توسری!

خلاصه این ارزشها تا امروز با همین روند دارن دنبال میشن و هیچ فلسفه ای هم پشتشون نیست جز..؟ارزشها..................... خنثیبله اصلا انگیزه های اقتصادی پشتش نیست.شمام فقط نگران اون دنیا باشید که مال این دنیا به کسی وفا نکردهساکت

کی بازی بلده؟

پ ن :میخوام لینکهام رو خانه تکانی کنم کسانی که دوست دارن لینک شن آدرس بزارن